Muse Alarm function, M-109DB, Portable radio, Black
| All | |
| Alarmifunktsioon | Yes |
| Bluetooth | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 265 mm |
| Brutokaal | 0.558 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 125 mm |
| Brutolaius (mm) | 82 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eelseadistatud FM-jaamad | Yes |
| FM-antenn | Swivel rod antenna |
| FM-raadio | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Gross width master carton | 275 mm |
| Kaal | 156 g |
| Kogus pakendis | 10 pc(s) |
| Korduse funktsioon | Yes |
| Maht (m3) | 0.00271625 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 53 x 180 x 90 mm |
| Muud funktsioonid | Phones jack, DC jack Full dot matrix LCD Display with backlight 60 preset stations (30 FM + 30 DAB) Automatic scan and store Manual & automatic search AC adaptor |
| Net weight master carton | 5.58 kg |
| Netiraadio | No |
| Netokaal | 0.268 kg |
| Paber/Papp | 240.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.29 kg |
| Tare weight master carton | 0.556 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Toetatud raadiolainealad | DAB+, FM PLL Radio |
| Toote nimetus | M-109DB |
| Toote värv | Black |
| Tooteperekond | Portable radio |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: muse alarm function, m-109db, portable radio, black, muse, mikro-muusikakeskused

